Vítej ve světě Dark Matter Lingerie 

Svět je plný protikladů a stejně tak, jako najdeme temnou hmotu ve vesmíru, najdeme ji i v nás samotných, ale často potlačenou a nestabilní. Potlačovat ji znamená, potlačovat sebe samotné, protože i ta je naší součástí. Naučme se pracovat se svými stinnými stránkami a přetvořme je v něco dobrého, v něco hmotného.

Tady se nemusíš řídit nesmyslnými konvencemi a tím, co společnost od ženy čeká. Konvence, které tě nutí dusit v sobě pravé touhy a střádat si je jako temnou hmotu. S námi jsou všechny tvoje představy volné.

Buď ženou, jakou chceš být ty. Ne takovou, jakou tě chtějí mít ostatní.

Užij si a oslavuj svou sexualitu!

Zapoj své touhy

Praktická stránka je vytváření prádla, které je variabilní, sexy a zárověň obsahuje i pohodlné kousky pro denní nošení. DML prádlo je vytvořeno pro všechny ženy. Každá si může vybrat bez ohledu na své tvary a velikosti komplet, který ji bude vystihovat a podtrhovat. Proto bylo jedním z hlavních záměrů vytvořit prádlo tak, aby se dalo jakkoliv a s čímkoliv kombinovat. Neboj se zapojit svou kreativitu a najdi kombinaci, ve které se budeš cítit sama sebou.

Tvořím pro tebe

Návrhářství byl můj sen již od raného dětství. Ovšem teprve až v době dospívání a studia na střední škole jsem se začala zaměřovat na spodní prádlo. Celý život jsem hledala samu sebe a měla problém přijmout svou ženskou stránku, své tělo a mnoho z toho dlouhou dobu potlačovala. Spodní prádlo byl začátek cesty k mému ženství a přijetí jak mých světlých, tak i temných stránek. Sebralo to hodně času, nervů, potu a slz, než jsem se dopracovala k tomu, co vidíte nyní. Prádlo tvořím už od 18 let, ale až v roce 2019 přišla ta správná inspirace a vše zapadlo, jak mělo a já tak dokázala využít vše, co jsem měla v sobě a dát to do svých návrhů.

Každý má v sobě silnou polaritu a každý s ní pracuje jinak. Já ji ráda využívám při vytváření mých produktů. Na jedné straně mě inspiruje H.R. Giger, na straně druhé Jane Austenová. Baví mě spojovat romantické s drsným. Hledat nové podoby ženskosti a propojovat je s mužskou stránkou, avšak nenásilně a přirozeně, aby došly ke společné harmonii.

I proto je pro mě největší inspirací láska, sex a touha, které jsou esencí značky.