Basic Bralette (dvojitá) - Velikost: 80B


1 350 Kč
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Na objednávku - Produkt šijeme na objednávku. Zvolte velikost dle tabulek, nebo nám napište do poznámky své míry. Produkt Vám bude vyroben do 10 pracovních dnů. V případě, že potřebujete mít produkt vyroben rychleji, prosím přejděte na stránku Expresní ušití, děkujeme.
ks

Klasická braletka v kombinaci s tencelem.

Dvojitá vrstva zajišťuje pevnější a větší oporu.

Vhodná na velikosti 75D a větší, na poprsí slzovitého tvaru nebo pro ty, které chtějí mít braletku s větším krytím. Každá máme unikátní tvar poprsí a s větším poprsím to platí dvojnásob. Míry nejsou vše - tvar a posazení ňader hraje také velkou roli, to už ale z pouhých rozměrů vyčíst nelze. Proto bralettky větší než velikost D šijeme pouze na míru. Neboj se nám napsat, rádi ti ji ušijeme. A pokud hnedka nesedne? Není problém ji dále upravovat, či vyměnit za jiný střih. Jde nám hlavně o tvou spokojenost. 

Velikostní tabulky zde, ale doporučujeme vždy napsat své míry do poznámky - výška postavy, obvod prsou (v nejširším místě), obvod pod prsy (nejužší místo). Jakékoliv atypické rozměry (není problém ušít braletku pro ženy, které mají každé ňadro jinak velké, jen je důležité popsat, které je menší a větší, plus cca o kolik cm) nebo jiné úpravy je lepší nám napsat, ať předejdeme zbytečným výměnám, či vratkám. 

Složení:

73% polyamid & 28% elastan

Lemování pruženky - elastický tencel

Komponenty - nikl (v případě alergie na nikl nám napište, mnoho našich komponentů se dá snadno bez příplatku nahradit nikl free variantou, jen je třeba počítat s možnou delší dobou dodání celkové objednávky)

Ramínka - polyamid & elastan

Eticky navrženo a vyrobeno v Praze.

Produkty, které byly ušity dle vlastních rozměrů nelze vrátit, ani vyměnit. Produkt může být jen dále upravován, aby vám seděl, děkujeme za pochopení.