Black Harness Knickers


Upozornění!!! Fotka je z původní kolekce, produkt dodáváme jen v černé barvě!!

Dark Essentials Black Harness Knickers

Harness limitky, po kterých jste prahli nejvíce jsou opět v prodeji. Přidají se tak do naši stálé Dark Essentials kolekce. Produkty šijeme jen a pouze v černé barvě. A brzo ti je krásně nafotíme v naší oblíbené barvě. Harness je nastavitelný se zapínáním na háček. Více

1 690 Kč
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Díky posunovačům můžeš nastavit popruhy přesně tak, aby padly na tvé křivky nebo nacházet nové tvary harness. 

Obsahuje: Harness knickers
Spodní prádlo pod harness není součástí.

Velikostní tabulky zde, ale doporučujeme vždy napsat své míry do poznámky - výška postavy, obvod prsou (v nejširším místě), obvod pod prsy (nejužší místo). Jakékoliv atypické rozměry (není problém ušít braletku pro ženy, které mají každé ňadro jinak velké, jen je důležité popsat, které je menší a větší, plus cca o kolik cm) nebo jiné úpravy je lepší nám napsat, ať předejdeme zbytečným výměnám, či vratkám. 

Složení:
Pruženky - polyamid & elastan
Komponenty - nikl/potažený nikl (v případě alergie na nikl nám napište, mnoho našich komponentů se dá snadno bez příplatku nahradit nikl free variantou, jen je třeba počítat s možnou delší dobou dodání celkové objednávky)

Eticky navrženo a vyrobeno v Praze.

Produkty, které byly ušity dle vlastních rozměrů nelze vrátit, ani vyměnit. Produkt může být jen dále upravován, aby vám seděl, děkujeme za pochopení.