Same Pussy Forever V-cut Thong - Velikost: XXL


Same Pussy Forever V-cut Thong Více

1 250 Kč
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Na objednávku - Produkt šijeme na objednávku. Zvolte velikost dle tabulek, nebo nám napište do poznámky své míry. Produkt Vám bude vyroben do 10 pracovních dnů. V případě, že potřebujete mít produkt vyroben rychleji, prosím přejděte na stránku Expresní ušití, děkujeme.
ks

Vykrojená tanga s vyšším sedem, zřasená, aby vytvořila jemné vlnění kolem tvých boků. Nápis, kterým určitě nezklameš o své svatební noci.

Upozorňujeme produkt má delší dobu doručení. (14 pracovních dní) Momentálně máme vyšito 25 ks a dle zájmu buď výšivku obnovíme nebo produkt zůstane limitkou. (fotografie budou doplněny v den oficiálního drupu kolekce 13.5.)

Předprodej pro naše Patrony zatím takto. Tento drop byl dost spontání a fotky vznikly teprve v pátek, proto se omlouváme za tuhle prezentaci, příště pro vás Patrony bude vše připraveno jak má být. 

Velikostní tabulky zde, ale doporučujeme vždy napsat své míry do poznámky - výška postavy, obvod pasu, obvod boky (měřeno přes nejširší bod). Jakékoliv atypické rozměry nebo úpravy je lepší nám napsat, ať předejdeme zbytečným výměnám, či vratkám. 

Složení:

73% polyamid & 28% elastan

Podkryt - elastický tencel/bio bavlna

Eticky navrženo a vyrobeno v Praze.

Produkty, které byly ušity dle vlastních rozměrů nelze vrátit, ani vyměnit. Produkt může být jen dále upravován, aby vám seděl, děkujeme za pochopení.