Your Ride or Die Ouvert Thong - Velikost: XL/XXL


Your Ride or Die Ouvert Thong Více

1 350 Kč
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Na objednávku - Produkt šijeme na objednávku. Zvolte velikost dle tabulek, nebo nám napište do poznámky své míry. Produkt Vám bude vyroben do 10 pracovních dnů. V případě, že potřebujete mít produkt vyroben rychleji, prosím přejděte na stránku Expresní ušití, děkujeme.
ks

Naše nejpropracovanější ouvert (bezrozkrokové). Nastavitelnost popruhů a propracované detaily na zadní straně. Nápis, který není jen pro svatební noc, ale potěšíš jim toho správného člověka, který to vidí stejně jako ty.  

Upozorňujeme, produkt má delší dobu doručení (14 pracovních dní). Momentálně máme vyšito 25 ks a dle zájmu buď výšivku obnovíme nebo produkt zůstane limitkou. 

Předprodej pro naše Patrony zatím takto. Tento drop byl dost spontání a fotky vznikly teprve v pátek, proto se omlouváme za tuhle prezentaci, příště pro vás Patrony bude vše připraveno jak má být. 

Velikostní tabulky zde, ale doporučujeme vždy napsat své míry do poznámky - výška postavy, obvod pasu, obvod boky (měřeno přes nejširší bod). Jakékoliv atypické rozměry nebo úpravy je lepší nám napsat, ať předejdeme zbytečným výměnám, či vratkám. 

Složení:

73% polyamid & 28% elastan

Podkryt - elastický tencel

Komponenty - nikl/potažený nikl (v případě alergie na nikl nám napište, mnoho našich komponentů se dá snadno bez příplatku nahradit nikl free variantou, jen je třeba počítat s možnou delší dobou dodání celkové objednávky)

Eticky navrženo a vyrobeno v Praze.

Produkty, které byly ušity dle vlastních rozměrů nelze vrátit, ani vyměnit. Produkt může být jen dále upravován, aby vám seděl, děkujeme za pochopení.