Výměna a úprava

Nepadla ti velikost nebo typ prádla, jak sis představovala? Nebo bys ráda nějakou custom úpravu v podobě širších ramínek a dalších konstrukčních záležitostí tak, aby lépe seděla na tvé křivky? Nevadí, napiš nám na e-mail info@darkmatterlingerie.com a domluvíme se na výměně či úpravě. Produkty, které byly ušity dle vlastních mír nelze vrátit, ani vyměnit. Produkt může být jen dále upravován, aby vám seděl, děkujeme za pochopení. 

Na výměnu máš ze zákona 14 dní. Stačí když zašleš produkt zpět přes Zásilkovnu. Po obdržení tvého emailu ti zašleme pobočku Zásilkovny. Výměna/úprava trvá většinou 10-14 pracovních dní (počítá se ode dne přijetí produktu do našich rukou). Pokud je zboží skladem, odesílá se obratem. Zároveň nám prosím do emailu zašli všechny tvé míry a detailní popis, co přesně nesedí, aby výměna proběhla ke tvé finální spokojenosti a produkt skvěle sedl. 

Zboží na výměnu musí být nenošené, beze skvrn či zápachu v původním obalu (cedulky, štítky nesmí být ustřižené) a bez závad. V opačném případě nemůže být zboží vyměněno.

S ohledem na hygienu a možnost výměny spodního prádla - hlavně se jedná o spodní díly, je důležité prvně zkoušet kalhotky na své vlastní prádlo.

Pokud při navrácení budou produkty jevit známky nošení/nebo zkoušení bez vlastního prádla, nemůže být výměna uznána a zaniká na ni nárok.

Vrácení

Doufáme, že tahle varianta nenastane, ale pokud přece, máš ze zákona možnost vrátit produkt úplně do 14 dnů od přijmutí zásilky. Prosíme o zaslání vratky nejpozději do 7 pracovních dní od tvého oznámení vrácení. V opačném případě nebude vratka akceptována. 

Produkty, které byly ušity dle vlastních rozměrů nebo jiných custom úprav (nikl free varianty) nelze vrátit, ani vyměnit. Produkt může být jen dále upravován, aby vám seděl, děkujeme za pochopení. Upozorňujeme, že na e-vouchery se také nevztahuje možnost vrácení!

Vracíme pouze peníze za zboží a poštovné od nás k tobě (fakturovaná cena). Poštovné od tebe k nám, hradíš vždy ty. Peníze ti budou zaslány zpět na tvůj účet do 14 pracovních dní.

Spolu s vratkou nám prosím do balíčku přilož "dopis", kde bude vyplněné číslo účtu, kam peníze zašleme zpět (pro tento případ lze zaslat peníze zpět jen a pouze na osobní účet, nelze na jiné typy účtu a peníze nelze vrátit v hotovosti). Stejné údaje nám prosím napiš také na email s předmětem VRÁCENÍ + číslo objednávky / VÝMĚNA + číslo objednávky / ÚPRAVA + číslo objednávky.

Zboží na vrácení musí být nenošené, beze skvrn či zápachu v původním obalu (cedulky, štítky nesmí být ustřižené) a bez závad. V opačném případě nemůže být vratka akceptována.

S ohledem na hygienu a možnost výměny spodního prádla - hlavně se jedná o spodní díly, je důležité prvně zkoušet kalhotky na své vlastní prádlo.

Pokud při navrácení budou produkty jevit známky nošení/nebo zkoušení bez vlastního prádla, zaniká právo na vracení peněz. 

Reklamace

I mistr tesař se někdy utne. A my doufáme, že nám nějakou vadu odpustíš a na značku nezanevřeš. Jeví produkt známky vad? Napiš nám na email info@darkmatterlingerie.com, kde zašleš fotky důvodu reklamace a určitě to vyřešíme k oboustranné spokojenosti. Naším cílem je stále značku posouvat dopředu a vytvářet prádlo, které je kvalitní a jen tak tě nezradí. Společně pak najdeme vhodné řešení, ať už to bude oprava nebo výměna. Pokud jde o mechanické opotřebení nebo ti ve víru vášně partner/ka prádlo natrhl/a, nejde zboží reklamovat. Nabízíme pouze možnost ho za poplatek opravit, viz sekce Udržitelnost.